Czy często organizujecie degustacje?

#2016-09-14 22:27:18 

baletnica

Użytkownik

Witam. Jak często organizujecie degustację i czy mają one znaczący wpływ na wzrost sprzedaży, zainteresowanie? Jest to dla mnie ważna sprawa bo zamierzam zorganizować takie wydarzenie ale nie jestem do końca przekonana co do jego skuteczności bo wydaje mi się ze degustacje już trochesie wszystkim przejadły. Moze to tylko moje spostrzeżenie jako konsumenta czyli z drugiej strony barykady, wiec bedewdziecznajesliktos mi powie jak jest i ewnentualnie wyprowadzi z błedu.
#2016-09-15 00:12:38 

patrycjusz

Użytkownik

Dużo zmiennych nas czeka w tej dyskusji, bo jeśli zamierzasz zrobić degustację w sensie sztuki dla sztuki to rzeczywiście odbiór może być różny. Ludzie mogą zjeść i iśc dalej albo nawet się nie zainteresować, ale kiedy zadbasz o odpowiednie stoiska związane z branżą sklepu, a ponad to szerszą akcją reklamową na innych frontach to już efekt będzie zupełnie inny. Odpowiednia reklama jest dziś fundamentem działalności w każdej branży dlatego nie wolno jej bagatelizować i robić czegoś częściowo. Albo zorganizujesz profesjonalną akcję, od A do Z albo lepiej w ogóle sobie odpuść ten temat. To oczywiście nic osobistego, tylko taki wywód :), pozdrawiam i powodzenia.
#2016-09-15 01:36:04 

baletnica

Użytkownik

Chcę właśnie zamówić dużą ściankę wystawienniczą i na niej umieścić próbki moich produktów, w formie reklamy wizualnej, nie samej degustacji. W pobliżu stoiska z degustacjami, oczywiście hostessy i ulotki zachęcające do zainteresowania się moją ofertą. Wydaje mi się że nie podchodzę do tego niepoważnie. Jeśli masz jakieś pomysły to podrzuć proszę, na pewno wykorzystam te najlepsze.
#2016-09-15 04:19:55 

patrycjusz

Użytkownik

Brzmi nieźle ale pomyśl o czymś oryginalnym też, nie wiem, no jeśli zajmujesz siemiesem to moze warto zrobic takiego duzegopluszaka w ksztalcie krowy który by się dzielił na rózneczęsci ciała czyli mięsa, szynki itd. W obrazowy i zabawny sposób przykłujesz uwagę klientów a stąd już łatwa droga do większych zysków.
#2016-09-15 05:47:31 

baletnica

Użytkownik

To jest super. Nawet wiem gdzie mogłabym coś takiego zamówić w dobrej cenie. Jesteś po prostu mistrzem :D. Prosze o wiecej!
DODAJ ODPOWIEDŹ