Drzwi sklepowe, gdzie znajdę w rozsądnej cenie?

#2016-09-21 03:02:32 

Fuzja

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam takie krótkie pytanie. Kilka dni temu zepsuły nam się drzwi w sklepie. Temat jest o tyle luźny że sklep jest i tak jeszcze zamknięty przez dwa tygodnie. Znacie może kogoś kto może mi dostarczyć takie drzwi w dość krótkim czasie?
#2016-09-21 03:44:53 

PanAlbert

Użytkownik

Nic nie obiecuję ale wejdź na drzwiwloskie.pl/drzwi-automatyczne/ i tam zobacz. Właściwie to najlepiej będzie do nich zadzwonić i się dowiedzieć bo tak ze strony internetowej to nic nie wyczytasz :D Firma mocno dla klienta więc na pewno się dogadacie ;)
#2016-09-21 05:55:19 

KristoMonte

Użytkownik

Zamawiałem u nich drzwi zewnętrzne antywłamaniowe i jestem bardzo zadowolony. Myślałem że będę musiał wydać bóg wie ile pieniędzy żeby zamówić takie drzwi jak chciałem a tu się okazało że w całkiem fajnej cenie udało mi się wszystko kupić :)
#2016-09-21 06:05:53 

Dobra

Użytkownik

Firma ma w ofercie cudowne drzwi włosie. Ostatnio tak oglądałam i trafiłam właśnie na drzwiwloskie.pl/drzwi-wloskie/ więc możesz sobie zobaczyć. Jak dla mnie coś cudownego chociaż z tego co czytam to raczej nie to cię interesuje. Tak czy inaczej drzwi automatyczne też mają w ofercie więc można pytać ;)
#2016-09-21 07:08:31 

Fuzja

Użytkownik

W takim razie zaraz zobaczę czy coś takiego mają i zadzwonię zapytać. Dzięki wielkie a jeżeli uda mi się u nich to wszystko załatwić to normalnie będę uratowana. Tak z innej beczki to też patrzyłam ostatnio za drzwiami do domu więc te włoskie jak najbardziej w temacie :D Niestety teraz nie czas żeby się na tym skupiać :D
DODAJ ODPOWIEDŹ