Jak sprawdzić męża?

#2016-09-29 04:04:27 

Atomowa

Użytkownik

Cześć. Myślę teraz nad tym jak można by było dobrze sprawdzić męża. Ciągłe wyjazdy, dłuższe posiedzenia w pracy i zabieranie telefonu ze sobą do łazienki i toalety działają na moja wyobraźnię i to dość niekorzystnie. Czy znacie jakieś sposoby, aby móc go odrobinę przeszpiegować. Może znacie jakieś osoby, które mógłby to zrobić. Będę wdzięczna za wszelkie możliwe porady w tym kierunku. Pozdrawiam wszystkich.
#2016-09-29 05:55:16 

patrycjusz

Użytkownik

Siemka. Jeśli uważasz, że to dobry powód do tego, aby kogoś szpiegować to twoja sprawa. Ja bym poczekał na mocniejsze dowody. Telefon w kibelku to raczej rozrywka. Ja bym się aż tak z tym wszystkim nie ekscytował, a detektywa wzywał jak bym miał troszkę mocniejsze dowody. Pozdrawiam
#2016-09-29 07:05:34 

Katastrofa

Użytkownik

Cześć. Dla mnie to by były wystarczające sygnały, gdyby partner na siłę ode mnie uciekał. Ja bym od razu szukała w wyszukiwarce hasła detektyw Opole cennik żeby się przyzwyczaić do kwoty, która mnie za tą prawdę wyniesie. Może jestem nadwrażliwa, ale ten telefon byłby najbardziej zastanawiający.
#2016-09-29 09:35:50 

baletnica

Użytkownik

Witam. Ja tam uważam, że takie rzeczy to się od razu sprawdza. Chyba też na moim celowniku byłaby agencja detektywistyczna Wrocław to miasto akurat mnie najbardziej pasuje, bo mieszkam nieopodal. Moja znajoma też kiedyś miała podobnie, i we Wrocławiu znalazła jakąś ekipę, ale facet okazał się że tak powiem czysty. Pamiętam, że też był taki czas, że za nim chodziłyśmy. Było co robić, no ale u niej było tak, że sama się nakręcała. Więcej wyobrażenia zadziałały na nią jak fakty. Dopiero ekipa jej oczy otworzyła. No ale jeśli ty masz coś mocniejszego, to polecam ci wynająć taką ekipę.
#2016-09-29 10:40:04 

PanAlbert

Użytkownik

Witam. Dla mnie zdrada też jest tematem drażliwym, bo mnie żona tez zdradzała. Ja bym wam polecił ekipę tych detektywów cdfox.pl – tu macie ich adres. Są rzeczowi. Wtedy też potrzebowałem pomocy i pomogli. Uważam, że gdy jest cień wątpliwości trzeba sprawdzić, bo życie w niewiedzy jest najgorsze. Ty ufasz z całych sił, a osoba, z którą żyjesz ma to gdzieś.
DODAJ ODPOWIEDŹ