Tłumaczenia tekstów i artykułów z języka angielskiego.

#2016-10-03 02:01:47 

PanAlbert

Użytkownik

Hej wszystkim. Mam takie krótkie pytanie. Prowadzę swój portal internetowy i potrzebuję czasem przetłumaczyć niektóre z moich tekstów na język angielski. Znacie kogoś kto robi takie coś i nie chce za to zbyt dużo pieniędzy?
#2016-10-03 04:28:51 

KristoMonte

Użytkownik

Znam kilka firm które zajmują się tłumaczeniem i szczerze mówiąc to na palcach jednej ręki można policzyć te które są faktycznie warte uwagi. Wysyłam w pw link do jednej z takich stron, współpracuję z nimi od dawna i jak na razie nic złego na nich nie powiem ;)
#2016-10-03 06:31:33 

Fuzja

Użytkownik

Polecam zainteresować się firmą Tłumaczenia Langea i jeżeli chcesz mojej opinii to korzystałam naprawdę z wielu ofert i ta jest najlepsza. Cena jest bardzo dobra a jakość usługi przy tej cenie to jest jakiś kosmos.
#2016-10-03 09:14:58 

baletnica

Użytkownik

Potwierdzam, wysyłam do nich regularnie raz na miesiąc jakiś tekst, wszystko zawsze wraca do mnie w najwyższej jakości i dokładnie przetłumaczone słowo w słowo ;)
#2016-10-03 11:20:11 

kinder

Użytkownik

Wystarczy wejść do internetu i znaleźć jakąkolwiek firmę która tłumaczy dokumenty. Jest tego na tyle dużo że zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi to z pocałowaniem ręki :D Wyślę jeszcze na pw kilka fajnych stron z tłumaczeniami, może coś się przyda ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ