Którą hurtownię orzechów polecacie?

#2016-10-04 00:08:41 

KaliMali

Użytkownik

witam. Potrzebuję opinii na temat sprawdzonych i niedrogich hurtowni orzechów i nie tylko. Miedzy innymi przydadzą się owoce kandyzowane, ziarna i mąki jeśli byłyby dostepne. Chciałbym zamawiać wszystko u jednego dostawcy bo znacznie ułatwia mi to pracę ale nie bedzie tragedii jesli zamkniemy sie w kilku różnych sklepach.
#2016-10-04 01:32:07 

baletnica

Użytkownik

Siemka. Nie wiem czy znasz hurtownię Bakaliowo.pl która obecnie ma chyba najlepsze ceny i największy wybór. Tu masz np link do orzeszków ziemnych - bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/orzechy-ziemne-1-kg brałam je w ostatnim zamówieniu i jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się kupić tu a nie gdzies indziej. Pozdrawiam.
#2016-10-04 03:28:50 

atomówka

Użytkownik

Podpisuję się pod tym co napisano wyżej, bo ten sklep jest rzeczywiście warto uwagi. W ogóle to byłem zaskoczony że można tyle zaoszczedzic, dajmy na to orzechy pistacjowe hurtem kupuję średnio o 9 złotych na kilogramie taniej. To samo jest na przykład z kandyzowaną papają która jest słodka, soczysta i tańsza niż we wszystkich innych sklepach jakie porównywałem.
#2016-10-04 03:55:43 

patrycjusz

Użytkownik

Jest jak piszesz. Na zamówieniu owoców kandyzowanych można zatrzymać sporo kasy w kieszeni. Sprawdziłem już wiele sklepów i hurtowni internetowych albo i nie, ale takich cen to nigdzie sie nie znajdzie.
#2016-10-04 04:50:42 

KaliMali

Użytkownik

Pytanko – czy ananasa suszonego też tam dostanę?
#2016-10-04 06:26:42 

KristoMonte

Użytkownik

Jasne, ja zamawiam w kostce wiec taki mogę na podstawie swoich doświadczeń polecić, proszę: bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/ananas-kostka-naturalnie-suszony. Nie wiem czy są jeszcze jakies inne formy sprzedaży, plastry itd, musisz sobie już sam poszukać, ale mimo to mam nadzieje że pomogłem.
#2016-10-04 06:36:09 

KaliMali

Użytkownik

Bardzo. Dziękuję za zaangażowanie, temat do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ