Leasing na samochód – jak to wygląda?

#2016-10-24 23:43:32 

PanAlbert

Użytkownik

Witam. Kłaniam się nisko forumowiczom. Założyłem temat dla laików takich jak ja, którzy jeszcze nie bardzo wiedza co wybrać. Muszę zakupić auto dostawcze na firmę. Ale nie wiem skąd, gdzie, jak to wygląda i na jakich zasadach. Będzie mi niezmiernie przyjemnie, jeśli ktokolwiek zechce udzielić jakiejś może nie koniecznie fachowej porady, ale życiowej. Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia.
#2016-10-25 01:25:23 

atomówka

Użytkownik

Dzień dobry kolego. Nie masz się czego obawiać. Takie umowy leasingowe nie są straszne. Zawierają przejrzyste informacje, które na pewno zrozumiesz. Myślę, że jest to jedna z lepszych propozycji, ponieważ nie każdemu zakup auta dostawczego zwłaszcza nowego jest na rękę. To są często ogromne koszty. Moim zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę opinię jakiegoś doradcy w związku z ofertami leasingowymi, aby wyjaśnił ci dokładniej co i jak należy robić i przede wszystkim gdzie.
#2016-10-25 03:10:59 

zajarana_rapsem

Użytkownik

Witaj. Ja także niegdyś miałam na uwadze taki dylemat. Ale ostatecznie przyjęłam ofertę na leasing samochodów. Wtedy brałam dwa. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, bez niespodzianek. Dziś zastanawiam się czy jeszcze czasem nie wziąć następnego auta. Bo firma się rozkręca, a coraz to więcej dostaw mamy. Nie bój się takich ofert. To nic innego jak dzierżawa. Pozdrawiam
#2016-10-25 04:41:01 

patrycjusz

Użytkownik

Cześć. Ja także brałem auto w leasing. Wówczas miałem okazję wypróbować firmę leasing24.pl z czego jestem bardzo zadowolony. Zostałem odpowiednio obsłużony. Warunki były bardzo dobre, podobnie umowa. A w dodatku spotkałem się z bardzo profesjonalnymi ludźmi od kontaktowania się z klientami – wszystko wyjaśnili mi fachowo, tak, że i ja wówczas zrozumiałem.
#2016-10-25 05:27:55 

KaliMali

Użytkownik

Ja też niegdyś tam brałem pożyczkę. Też nie mogę złego słowa powiedzieć. Wtedy te pieniądze bardzo mi pomogły.
#2016-10-25 06:20:21 

Fuzja

Użytkownik

Hej. Ja także podobne mam odczucia. Samochodów na leasing to była dobra decyzja. Też mam podobne odczucia co do ich kontaktów z klientami. Bardzo życzliwi ludzie, którzy mają wiele empatii co do swoich klientów. Wszystko też przebiegło bez jakiś tam nieporozumień.
DODAJ ODPOWIEDŹ