Wykonawca kotwień poszukiwany

#2016-12-02 01:39:10 

KristoMonte

Użytkownik

Cześć i czołem. Nie pytajcie jednak skąd się wziąłem, bo zawsze tu przecież jestem na forum. :D Kto jak nie ja… No ale do rzeczy. Chodzi mi dzisiaj o kotwienia. Za Chiny nie mogę znaleźć żadnej firmy, która by się tym zajmowała i nie wiem już jak mam tego szukać, a sprawa się robi coraz bardziej pilna…
#2016-12-02 02:48:29 

PanAlbert

Użytkownik

Ale jak to nie możesz znaleźć? Szukałeś w ogóle? Czasami skorzystanie z wyszukiwarek nie jest wcale takie trudne. Ja znam osobiście jedną firmę, tylko bym sobie musiał przypomnieć jej nazwę i dokładną ofertę. Jak będziesz nadal zadowolony, to daj znać i wtedy odszukam w czeluściach historii mojej przeglądarki
#2016-12-02 04:46:02 

KristoMonte

Użytkownik

Jasne, cały czas to jest akutalny i chętnie poznam o czym mówisz. Tylko wiesz, nie szukaj w tej przeglądarce za bardzo, nie wiadomo co tam jeszcze znajdziesz w tej historii :P A te kotwienia to są mi bardzo potrzebne i mam nadzieję, że wreszcie się znajdzie ktoś, kto porządnie będzie mógł zrobić
#2016-12-02 05:56:57 

PanAlbert

Użytkownik

Proszę bardzo, oto link: https://www.amc.net.pl/oferta,kotwienia-i-mikropale,27.html masz nawet tak ustawiony, że od razu Cię odsyła do tych informacji na temat kotwień i mikropali, żebyś nie musiał sam już tego więcej szukać, bo wiadomo, że z tym to bywa różnie :P

#2016-12-02 07:14:43 

Motor

Użytkownik

Kolega widzę, że tutaj poleca bardzo dobrą firmę. Ja sam z amc.net.pl miałem okazję wiele razy korzystać przy różnych projektach i muszę przyzać, że zawsze się spisywali bardzo dobrze, a z ich pracy jestem zadowolony bardzo. Nie mam tutaj nawet co szukać innych rozwiązań, bo tak dobrze jak oni robią to nikt inny Ci nie zrobi
#2016-12-02 08:16:31 

KristoMonte

Użytkownik

Świetnie! W takim razie bardzo dziękuję za: a) informacje na temat tego, kto może zostać wykonawcą od kolegi z linkiem, b) za opinię na temat tego, że to sprawdzona firma i można jej ufać. Teraz już o wiele łatwiej jest podjąć decyzję i zdecydować się na to konkretne rozwiązanie
#2016-12-02 09:49:48 

PanAlbert

Użytkownik

No i bardzo słusznie, że się zdecydowałeś, bo możesz mieć pewność, że z tą firmą wszystko na pewno pójdzie po Twojej myśli. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ