Gdzie dobrze wyczyszczą mi szyby?

#2017-01-03 07:50:20 

patrycjusz

Użytkownik

Panowie! Pewnie znacie ten problem, kiedy szyby samochodowe są tak obłocone, że ciężko sobie poradzić z brudem. Znacie jakąś firmę, która doprowadzi okna mojego auta do doskonałego stanu? Jakieś czyszczenie, polerowanie, inna magia?
#2017-01-03 09:41:25 

kinder

Użytkownik

Przede wszystkim polecam myjnie, zanim udasz się do jakiegokolwiek specjalisty, który zadba o doprowadzenie szyb do stanu niemal sprzed kupna. Pozbądź się chociaż brudu - pewnie po wizycie na myjni szyby nadal nie będą oszałamiały wyglądem, ale będziesz mógł podjąć kolejne kroki.
#2017-01-03 09:55:37 

klikers

Użytkownik

Kolega ma rację - trochę wstyd jechać do profesjonalistów zajmujących się auto detailingiem z obłoconym samochodem. Z mojej strony mogę polecić świetną poznańską firmę, która moim autem opiekuje się od długiego czasu - dbają o mój lakier, światła oraz właśnie szyby. Poczytaj o szczegółach tej usługi na http://www.diamondcardetailing.pl/polerowanie-szyb.html, a dowiesz się pewnie czegoś więcej. Na Twoim miejscu nie szukałbym dalej i udał się do sprawdzonych specjalistów.
#2017-01-03 11:09:23 

patrycjusz

Użytkownik

Umówiłem się z nimi na wizytę, pojechałem i co? Wielkie zaskoczenie! Nie poznaję swojego auta i zastanawiam się czy czasem nie podmienili na nowe. Ich specjaliści znają się na swojej pracy - szyby lśnią, a ponadto poprosiłem o pełen pakiet usług i nie żałują. Jak znajdę czas to podeślę zdjęcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ