Iluzjonista na imprezę urodzinową córki

#2017-01-13 04:51:31 

Atomowa

Użytkownik

Tak jak w temacie – szukam iluzjonisty na impreze urodzinową córki która bardzo interesuje się światem magii, ogląda pokazy w internecie a nawet uczy się prostych sztuczek. Polećcie proszę kogoś kto umie pracować z dziećmi i ma doświadczenie w pokazach na imprezach urodzinowych. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
#2017-01-13 06:27:14 

patrycjusz

Użytkownik

Jeśli chodzi o dzieci to zdecydowanie polecam iluzjonistę Mariusza Czajkę, tu link do jego strony: http://mariuszczajka.pl/. Jest po prostu niesamowity, a dzieciaki go uwielbiają. Jestem w radzie rodziców wiec miałem okazję podejrzeć jego występ w szkole młodszego syna no i sam byłem bardzo zaskoczony. Spodziewałem się naiwnych trików a zobaczyłem świetny pokaz. Dzieciaki w wieku 7-9 do grzecznych nie należą i trudno czymkolwiek je zainteresować ale na tym pokazie była tylko cisza :P. Nie ma się co dziwić, sam próbowałem ogarnąć jak to się dzieje ;]
#2017-01-13 07:06:49 

kinder

Użytkownik

Nie wiem czy takie magiczne pokazy są odpowiednie dla małych dzieci. Naoglądają się sztuczek a potem jeszcze sobie krzywde zrobią. W takim wieku umysł jest jak gąbka i trzeba uważać co się pokazuje.
#2017-01-13 07:15:38 

patrycjusz

Użytkownik

No nie przesadzajmy. Od lat do szkoł przyjeżdżali magicy, albo inne osoby pokazujęce sztuczki. Jak byłem w podstawówce to przyjechał do nas facet z muzeum techniki i pokazywał światłowody, silniki itd, dla nas też to była magia i jakoś nikt nie oszalał ani nie zrobił sobie krzywdy. Nie rpzesadzajmy, dzieci nie są z porcelany.
#2017-01-13 07:44:45 

Atomowa

Użytkownik

Zgadzam się z tym co mówisz. Oczywiście nie narażam swojego malucha na jakieś niepotrzebne przezycia, ale iluzje to przecież bardzo ciekawe przeżycie dla dzieci. Nie widze w nich nic groźnego.
DODAJ ODPOWIEDŹ