Szukam dobrego fryzjera

#2017-01-13 00:41:25 

atomówka

Użytkownik

Witam serdecznie. Chciałabym znaleźć jakiegoś fryzjera, do którego mogę się udać. Interesuje mnie taki salon, w którym oprócz robienia fryzury zostaną mi zrobione jeszcze różne zabiegi, które doprowadzą moje włosy do porządku. Znacie takie miejsca? Bo ja bym się dowiedziała chętnie dokąd się udać
#2017-01-13 03:31:04 

baletnica

Użytkownik

A wiesz, że są nawet takie salony? Można tam zrobić sobie zabiegi keratynowe i różne maski, masaże, które pomagają nie tylko włosom rosnąć, ale też sprawiają, że włosy wyglądają zdrowo i pięknie, lśnią, są aksamitne. Jak chcesz to Ci podrzucę link do takiego salonu, gdzie możesz to sobie zrobić :)
#2017-01-13 04:51:58 

atomówka

Użytkownik

Bardzo chętnie się dowiem, gdzie można właśnie takie zabiegi zrobić. Jak masz takie miejsce polecone i zaufane to od razu dawaj mi jakieś namiary to się od razu umówię, bo moje włosy to już jest jakaś masakra, więc muszę z nimi coś jak najszybciej zrobić :D
#2017-01-13 06:49:16 

baletnica

Użytkownik

Takie właśnie miejsce możesz znaleźć na stronie http://galeriadavinci.pl/ i tam właśnie są nie tylko fryzury, ale też właśnie wszelkiego rodzaju zabiegi, masaże, więc masz w czym naprawdę wybierać, jak chcesz trafić do takiego fryzjera, który Ci się wszystkim zajmie
#2017-01-13 09:28:52 

Zocha<3

Użytkownik

Potwierdzam słowa koleżanki, ja też wiele razy była u tego fryzjera i korzystałam z takich zabiegów, więc wiem, jak one wyglądają i wiem, że przynoszą rzeczywiste efekty, więc jak chcesz się tam udać to po prostu się udaj i sama zobacz jakie masz opcje tam. Na stronei masz wszystko wysczególnione nawet :)
#2017-01-13 12:21:29 

atomówka

Użytkownik

No to świetnie! Właśnie takiego czegoś szukałam, bo takiego fryzjera znaleźć gdziekolwiek to jest naprawdę problem, bo teraz to wszędzie są sami tacy fryzjera, co tylko trwałą nakładają i to metodami sprzed 50 lat xD No ale dobrze, że można takiego profesjonalistę też znaleźć
#2017-01-13 14:29:57 

Zocha<3

Użytkownik

Właśnie, dlatego bardzo fajnie, że jednak są też takie salony, gdzie można bez problemu zrobić takie różne zabiegi upiększające dla włosów i mnie to też pomaga
DODAJ ODPOWIEDŹ