Jak ceny podnośników dla niepełnosprawnych przekładają się na ich jakość??

#2017-01-17 05:31:00 

Fuzja

Użytkownik

Mam pytanie jak w temacie, bo będę musiał zakupić podnośnik dla starszej osoby, która praktycznie sama już się nie porusza. Jak cena ma się do jakości takiego sprzętu? Czy na rynku są w ogóle niskiej jakości urządzenia medyczne czy raczej w dobrych sklepach znajdę tylko profesjonalny sprzet?
#2017-01-17 07:01:04 

kinder

Użytkownik

Tak jak napisałeś, w profesjonalnych sklepach ;) Na stronie sklepu ANMAR z powodzeniem możesz takie rzeczy zamawiać, bo mają u siebie właśnie sprzęt znanej i cenionej marki.
#2017-01-17 09:36:17 

Fuzja

Użytkownik

Nigdy, ale to nigdy nie wolno kierować się tylko ceną przy zakupie takich rzeczy. One mają nieść pomoc człowiekowi, ułatwiać opiekę nad nim, a przy tym muszą być bezpieczne, co znaczy solidne wykonanie i takie zaprojektowanie, aby łatwo było sprzęt utrzymać w czystości.
#2017-01-17 10:56:10 

klikers

Użytkownik

Zdecydowanie dobrej jakości podnośniki dla niepełnosprawnych w przystępnych cenach znaleźć można w tym miejscu http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/podnoszenie-i-przemieszczanie/. Mam znajomych, którzy wynajmują taki podnośnik i już nie raz słyszałem, że bardzo ułatwił on opiekowanie się starszą osobą.
#2017-01-17 11:10:48 

patrycjusz

Użytkownik

Rozumiem, dziękuję za pomoc. Dzięki Wam wiem już też gdzie zamówić.
DODAJ ODPOWIEDŹ