Jak przygotować się do wypraw w wysokie góry?

#2017-01-23 23:26:41 

KristoMonte

Użytkownik

Chciałem zapytać znawców, bo pomimo tego, żę temat jest dość popualrny, to nie znalazłem żadnej gotowej listy. Chodzi mi o wędrówki w wysokich górach i o sprzęt, jaki powinienem sobieo zapewnić. Zdaję sobie sorawę, że nie może to być pierwszy lepszy sprzęt, który można dostać w markecie, tylko coś lepszego, ale co konkretnie trzeba kupić?
#2017-01-24 01:57:13 

PanAlbert

Użytkownik

A co masz zamiar wystartować na K2 czy co?
#2017-01-24 04:11:17 

KristoMonte

Użytkownik

Na razie tylko rozpoznaje rynek. Chodzę trochę po górach, ale typowo rekreacyjnie. Nie ukrywam, że na tyle mi się to podoba, że i zimowe wejścia chciałbym zaliczyć, ale to już zupełnie inna bajka. No i muszę wiedzieć, czy mnie na to stać, bo inaczej, to tylko oglądanie w telewizji mi pozostaje :)))
#2017-01-24 05:02:11 

Fuzja

Użytkownik

A więc o to chodzi. Sprzęt do takich wypraw zawsze kompletuje się przed konkretną wyprawą. Na pewno jest to sprzęt narciarki i odzież niezbędna do przetrwania w ciężkich warunkach, jeśli takie zachodzą w danym masyiwe. Sprzęt wykrywający lawiny też jest niezbędny jeśli chodzisz zimą.
#2017-01-24 06:31:14 

Dobra

Użytkownik

O tak, zwłaszcza ta ostatnia pozycja jest wazna, jesli poruszasz się raczej po dzikich szlakach. Już dwa razy taki sprzęt uchronił mie przed tragedią i przysypaniem przez tony śniegu. Kupuje ten sprzęt zawsze w tym sklepie http://2kola.net.pl/44-narciarstwo-skitourowe i od dawna jestem z niego bardzo zadowolona.
#2017-01-24 06:50:42 

patrycjusz

Użytkownik

Oj chciałem kiedyś po górach chodzic, ale niestety zdrowie mi nie dopisało...
#2017-01-24 09:07:21 

kinder

Użytkownik

Jeśli jestes aktywny i kochasz góry i turystykę to faktycznie jak trafisz pod ten adres http://2kola.net.pl/ to ciężko z niego wyjsć :))) Oczywiście pod tym pozytywnym względem, bo tyle fajnych artykułów sportowych sprzedają. Sprzęt zimowy to tylko niewielka czżęść ich oferty. Mają też bardzo dużo rowerów :)))
#2017-01-24 10:05:17 

Katastrofa

Użytkownik

Rowery są świetne, dopiero jak kupiłam u nich maszynę to wiedziałam na jakim rowerze wczęsniej jeździłam :))) To był śmiech, teraz dopiero mam radość jazdy na świeżym powietrzu.
DODAJ ODPOWIEDŹ