Ceny stomatologów w Warszawie a jakość usług, wasze opinie.

#2017-01-27 02:19:43 

PanAlbert

Użytkownik

Witam. Jak oceniacie jakość usług stomatologów w Warszawie przez pryzmat cen. Nie wiem czy korzystaliście kiedyś z dentystów w innych miastach ale ogólnie rzecz biorąc wychodzi według mnie taniej a robota ta sama. Zastanawiam sie co wy na ten temat sądzicie, pzdr.
#2017-01-27 02:29:48 

Katastrofa

Użytkownik

Zależy gdzie w Warszawie chodzisz do dentysty bo można znaleźć dobrego i niedrogiego. Ceny są różne nawet w bardzo małych miastach zapłacisz słono za niektóre usługi i nie dopatrywałabym się tu zależności miejscowych. Kiedyś miałam leczonego zęba na wakacjach w Ełku i nie oszczedzili tam mojego portfela.
#2017-01-27 02:49:45 

KristoMonte

Użytkownik

Zgadza się, miejsce aż tak bardzo nie wpływa na cenę, bo z powodzeniem znajdziesz stomatologa w dobrej cenie w Warszawie, wystarczy tylko trochę poszukać. Przetestowałem już wiele gabinetów, ale moim zdaniem najlepiej i najtaniej leczą tu - http://www.dental-gallery.pl/cennik.html. Od razu wysyłam link do cennika żebyście sobie porównali. Profesjonalizm oceniam bardzo wysoko, można u nich bez problemu zrobić wszystko, na wizyty nie czeka się długo, a efekty mówią same za siebie bo w końcu czuję ze mam zdrowe zęby i nie cierpię co jakiś czas na dziwne bóle, pozdrawiam.
#2017-01-27 04:13:09 

KaliMali

Użytkownik

Rownież chodzę do dental-gallery.pl i też nie mam im nic do zarzucenia a nawet przeciwnie – trzeba chwalić bo robią doskonałą robotę za normalne pieniadze. Do tego są uczciwi, nie naciągają, nie przedłużają wizyt i nie rozbijają jednego zabiegu na kilka spotkań.
#2017-01-27 05:23:27 

PanAlbert

Użytkownik

Bardzo wam dziękuję za posty i tak konkretne informacje. Jeszcze dziś postaram sie z nimi umówić i zobaczymy jak to wszystko bedzie wyglądać, dzięki za rozmowe.
#2017-01-27 08:02:42 

KristoMonte

Użytkownik

spoko, trzymaj sie i powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ