Czy drewniane place zabaw są zabezpieczane przed wilgocią i innymi czynnikami atmosferycznymi?

#2017-02-02 23:12:56 

klikers

Użytkownik

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, a interesuje mnie kwestia następująca, czy place zabaw, które są stawiane pod naszymi domami są zabezpieczane odpowiednimi środkami na przykłąd przeciw działaniu wilgoci? Mam pod nosem taki plac zabaw i był założony dwa lata temu, a już widać, że się rozsypuje...
#2017-02-03 00:38:25 

zoidberg

Użytkownik

No niestety pewnie ten co zamawiał poszedł maksymalnie po kosztach i wybrał najtańszy na rynku produkt. Place zabaw powinno się kupwoać tylko od tych producentów, którzy nie tylko mają wyobraźnie co do wyglądu, ale i funkcjonalności. O wytrzymałości nie wspominając...
#2017-02-03 03:34:09 

Atomowa

Użytkownik

Zgadzam się z Tobą i mam nadzieję, że bedziecie świadomie podejmować wybory przy takich zakupach. Ja polecam tego producenta http://www.winnetoo.pl/ i jestem pewna, ze przy swoich produktach stosuje najlepsze materiały zabezpieczające. Jeśli wybierasz plac zabaw z drewna to śmiało możesz wybierać z tej oferty.
#2017-02-03 04:25:12 

klikers

Użytkownik

Tutaj widze to są place zabaw, a nie ta tandeta, która jest u mnie :))) Dzieci jakby dostały takie zestawy to nigdy nie spojrzałyby na to o czym wspominałem. Widać jak można zrobic dobrą konstrukcję. Producent widzę poza tym ma certyfiakty na swoje wyroby...Mi nic więcej w tym temacie nie potrzeba.
#2017-02-03 05:15:42 

Fuzja

Użytkownik

Myślę, że dzeciom także niewiele więcej do szczęścia jest potrzebne...
#2017-02-03 06:33:38 

zajarana_rapsem

Użytkownik

Takie konstrukcje od razyu wzrok przyciągają, bo dobrze wyglądają i są kolorowe...
#2017-02-03 09:12:10 

KristoMonte

Użytkownik

Ja do ogrodu chcialem sobie cos takiego sprawić i jeszcze się wahałem, ale jak zobaczyłem, jak może wygląać dobry plac zabaw to już takich wątpliwości nie mam. Biorę się za pomiary i zamawiam...
DODAJ ODPOWIEDŹ