Jakie noclegi blisko Expo w Warszawie polecacie?

#2017-02-15 03:13:14 

zoidberg

Użytkownik

Cześć, niedługo pojawiam się w Warszawie w związku z targami. Szukam noclegów dla kilku osób blisko Expo w Warszawie. Zależy mi na wysokim standardzie i dokładnym wyposażeniu we wszystkie potrzebne rzeczy.
#2017-02-15 05:06:46 

Inferno

Użytkownik

Witaj, ja gdy jeżdżę na targi do Warszawy zawsze wybieram luksusowe apartamenty położone blisko Expo na ulicy Kolejowej. Oferta jaką posiada Warsaw Design Apartments jest dedykowana w szczególności osobom przyjeżdżającym do Warszawy w interesach, więc dla mnie spełnia idealnie wszystkie wymagania.
#2017-02-15 05:51:33 

klikers

Użytkownik

Hej, ja także wybieram te apartamenty ponieważ ich odległość od Expo to tylko 1,5 km. Ogólnie apartamenty bardzo nowoczesne i komfortowo urządzone. Jak dla mnie świetna alternatywa dla hoteli, które mają o wiele gorszy standard i ceny.
#2017-02-15 06:59:17 

Atomowa

Użytkownik

Cześć, my z mężem także zawsze zatrzymujemy się w tym apartamentach z okazji pojawiania się na targach. Lokalizacja jest tak świetnie dopasowana, że wszędzie szybko można się dostać czy to na targi, czy do centrum miasta.
#2017-02-15 08:52:13 

zoidberg

Użytkownik

Dziękuje Wam za podpowiedzi, ale czy ktoś mógłby mi jeszcze wysłać jakieś namiary na ten apartamenty? Jakaś strona internetowa by się przydała.
#2017-02-15 11:14:42 

Katastrofa

Użytkownik

Hej, apartamenty blisko Expo w Warszawie to tylko te: http://warsawdesignapartments.pl/apartamenty/expo/ mają bardzo wysoki standard, są pięknie i stylowo urządzone a do tego posiadają pełne wyposażenie wraz z kuchnią.
#2017-02-15 11:40:52 

Fuzja

Użytkownik

Zgadzam się, apartamenty na warszawskiej Woli są idealnie przygotowane dla ludzi przyjeżdżających na targi z całego świata. Mają bardzo atrakcyjną lokalizację nie tylko dla wystawców ale i turystów chcących pozwiedzać Warszawę.
DODAJ ODPOWIEDŹ