Chciałabym pracować jako opiekunka osoby starszej w Niemczech, polećcie jakieś agencje

#2017-02-15 03:10:50 

Dobra

Użytkownik

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Od jakiegos czasu szukam pracy jako opiekunka seniora w Niemczech. Do tej pory indywidualnie szukałam ofert pracy, koleżanka jednak mnie ostrzegła, że szukanie pracy za granicą na własną rękę może się niekorzystnie dla mnie skończyć. Stwierdziłam, że może mieć rację, dlatego zwracam się do Was z pytaniem – czy znacie jakieś agencje lub polskie firmy, które zatrudniają opiekunki w Niemczech? Będę bardzo wdzięczna za pomoc
#2017-02-15 05:01:24 

WSercu

Użytkownik

Witam, witam. Ja moge Ci polecic http://laxocare.pl/ jest to profesjonalna firma, która organizuje usługi opieki nad osobami starszymi lub chorymi i niepełnosprawnymi. Na stronie firmy widnieją sprawdzone oferty pracy dla opiekunek. Polecam!!
#2017-02-15 07:35:43 

Dobra

Użytkownik

Należy wysłać tam cv?
#2017-02-15 09:09:33 

Katastrofa

Użytkownik

Na stronie firmy (podana została ona wyzej) są do pobrania dokumenty – formularz zgłoszeniowy w formacie pdf. Należy go wypełnić i wysłać (z tego co pamietam to drogą mailowa).
#2017-02-15 11:32:49 

Atomowa

Użytkownik

Zgłaszając się tam warto juz mieć doświadczenie w opiece. Gdyby w czasie wyjazdu coś było nie tak, każdy pracownik ma stały kontakt ze swoim konsultantem.
#2017-02-15 11:58:38 

WSercu

Użytkownik

Opieka nad seniorami w Niemczech jest teraz chyba bardzo popularna, juz dwie moje znajome wyjechaly tak do pracy. Byly bardzo zadowolone i dużo zarobily ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ