Chcę kupić główki suszu… Możecie mi polecić jakąś dobrą hurtownię zajmującą się sprzedażą tego?

#2017-03-16 01:55:37 

atomówka

Użytkownik

Cześć! Jak już w temacie można wyczytać planuję zakup główek suszu, suszonych kwiatów i innytego typu pierdółek ozdobnych nadających się do uzupełniania bukietów, stroików i do tworzenia ozdób różnego rodzaju do wnętrz, na stoły i tak dalej, i tak dalej. Możecie mi polecić jakąś hurtownię, która jest godna polecenia i sprzedaje dobrej jakości główki suszu, suszone kwiaty?
#2017-03-16 04:38:34 

zoidberg

Użytkownik

Główki suszu, hehe… Brzmi to trochę dramatycznie i makabrycznie :P
#2017-03-16 07:33:49 

atomówka

Użytkownik

Nooo, może trochę :P ale na szczęście nic strasznego w tym nie ma, bo chodzi przecież tylko o główki roślin ususzone, nasiona różne, kwiaty, owoce… Sporo jest różnych rzeczy tego typu do ozdób i nic w nich strasznego nie ma.
#2017-03-16 08:46:43 

zoidberg

Użytkownik

Rozumiem. Ja nie jestem wtajemniczony w takie sprawy, nie znam się na tym, więc tak tylko zauważam luźno, że dla mnie to trochę podejrzanie brzmi, ale wiadomo, rozumiem już o co chodzi, hehe
#2017-03-16 08:54:58 

Dobra

Użytkownik

A tam od razu makabrycznie, kolega to ma bujną wyobraźnię widzę po prostu :P A jeśli chodzi o główki suszu, suszone kwiaty i inne suszone ozdoby to polecam Ci zajrzeć tutaj: https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/c/glowki/69. U nich znajdziesz szeroki asortyment i duży wybór różnych suszonych roślin idealnych do ozdób i bukietów, zamówisz wszystko online i masz zawsze pewność, że dojedzie do Ciebie to Twoje zamówienie na czas. Super wygodne to jest i można na nich polegać.
#2017-03-16 10:27:26 

atomówka

Użytkownik

O, dzięki. Nawet w sumie nie pomyślałam, że takie coś można online zamówić, ale super wygodna sprawa!
#2017-03-16 11:42:21 

Dobra

Użytkownik

No to prawa, jest to bardzo wygodny sposób dzięki któremu można zaoszczędzić sporo czasu. I pieniędzy też, bo ceny mają naprawdę konkurencyjne.
DODAJ ODPOWIEDŹ