Chcę zdobyć wizę do Australii na pracę i naukę, najlepiej od przyszłego roku akademickiego

#2017-04-10 01:37:20 

zoidberg

Użytkownik

Cześć wszystkim. Tak mi się ostatnio w życiu poprzewracało, że postanowiłem zacząć wszystko od nowa, najlepiej jak najdalej stąd. No i wymyśliłem, że trudno być dalej, niż na drugim końcu świata w Australii, więc to tam chcę wyjechać. Rzuciłem moje aktualne studia na kierunki inżynierskim i chciałbym tam zacząć z podobnej branży plus dorabiać sobie na pół etatu jeśli się uda to jako programista. Czy wiecie coś więcej o tym, jaką wizę muszę do tego mieć i generalnie czy macie dobre czy złe opinie o studiowaniu w Australii?
#2017-04-10 03:12:38 

Inferno

Użytkownik

Na pewno mogę ci polecić studiowanie tam. W każdym razie na pewno w Brisbane, tam ja byłem. Uniwersytet jest bardzo przyjazny, wiedza konkretna i dostosowana do rynku pracy. Akurat ja chciałem wracać pod studiach do Polski, ale zasadniczo łatwo się ubiegać o stały pobyt potem
#2017-04-10 05:42:42 

Dobra

Użytkownik

Z moich rad. Skoro marzy ci się praca i nuka w Australii wiza będzie łatwiejsza do uzyskania z tamtejszym pośrednikiem. Ja korzystałam właśnie z jednego z nich i wszystko załatwili szybko i sprawnie. Ciekawie piszą o tym, jakie masz opcje nauki w Australii na stronie http://australiahome.edu.pl/nauka/. Pamiętam, że mi to dużo rozjaśniło.
#2017-04-10 08:15:36 

zoidberg

Użytkownik

To jeszcze takie szybkie pytanko do kolegi albo koleżanki, skoro tam studiowaliscie. Jakie duże pieniądze trzeba na to mieć?
#2017-04-10 08:44:43 

Dobra

Użytkownik

Jak jesteś programistą, to zarobisz na miejscu na to :D A tak serio, na tej samej stronie masz to dokładnie opisane, bo jeśli chodzi o studia w Australii koszt mocno zależy od typu szkoły. Podrzucam link dla ułatwienia http://australiahome.edu.pl/nauka/studia-w-australii/. Mam nadzieje, że tobie też się uda!
DODAJ ODPOWIEDŹ