Payroll and HR in Warsaw.

#2017-04-10 01:18:16 

patrycjusz

Użytkownik

Szukam biura, które zajmie się obsługą kadr i płac w języku angielskim, dla osoby z bardzo słabą znajomością polskiego. Możecie nam coś polecic? Najlepiej, jeśli biuro już na stronie internetowej ma wypisany zakres usług w języku obcym. Wydaje mi się, że w Warszawie nie powinno być tak trudno coś znaleźć… Mam nadzieję, że mam rację. Dajcie znać.
#2017-04-10 04:16:20 

kinder

Użytkownik

Nie jest trudno, stajemy się coraz bardziej międzynarodowi.;) Dużo firm wychodzi z wielojęzyczną inicjatywą, szczególnie w Warszawie. chociaż ja osobiście nie zazdroszczę na przykład tłumaczenia spraw podatkowym obcokrajowcom.;p To bywa kosmiczne. Możecie sobie zerknąć na stronę internetową http://www.polfinans.com.pl/services/payroll-and-hr.html, opisują payroll i human resources.;)
#2017-04-10 06:22:08 

Fuzja

Użytkownik

A to prawda, że ta firma zajmuje się doradztwem podatkowym? Podłączę się, bo ja też szukam jakichś godnych polecenia usług. Wbrew pozorom, im większe miasto tym trudniej jest się na coś zdecydować… tak mi się wydaje.
#2017-04-10 06:52:04 

kinder

Użytkownik

Zajmuje się. Nigdy nie narzekałem na ich usługi – przy okazji jeśli decydujesz się na księgowość to masz też dostęp do ksiąg online, bardzo fajna funkcja i na dodatek za rozsądną cenę.
#2017-04-10 09:23:09 

patrycjusz

Użytkownik

Dzięki za odpowiedź. Skontaktowałem się z nimi i wydaje się, że to może być to, mogą nam pomóc - dzięki i pozdrawiam wszystkich.
DODAJ ODPOWIEDŹ