Łatwe do czyszczenia butelki dla dzieci

#2017-05-02 07:38:50 

WSercu

Użytkownik

siemka, mam pytanko do doświadczonych mam. Które butelki polecacie ze wzgledu na łatwość czyszczenia i zapobieganie kolce? Będę bardzo wdzieczna za odpowiedzi bo w internecie mozna doczytac sie najrózniejszych rzeczy które nie do końca wydają mi się prawdziwe.
#2017-05-02 08:13:18 

zoidberg

Użytkownik

Moja dziewczyna znalazła dobre i niedrogie butelki na https://wyprawkowy.pl/butelki-i-akcesoria-223. Byliśmy z nich bardzo zadowoleni bo rzeczywiście nie dopuszczały powietrza do pokarmu co pomogło zwalczyć kolkę. W czyszczeniu też nie sprawiały problemów. Prosty kształt, mało jakiś rowków i tym podobnych pozwalają na szybkie i dokładne wyczyszczenie.
#2017-05-02 08:57:45 

WSercu

Użytkownik

A jak myliście butelki? Wrzątek czy dezynfekcja w mikrofali?
#2017-05-02 11:17:07 

zoidberg

Użytkownik

Zależy. Na początku wrzątek ale później dezynfekcja bo okazała się szybsza, bardziej bezpieczna i dokładna. Musisz sobie sama sprawdzić co sprawdza się u Ciebie najlepiej bo tak jak mówiła moja teściowa można się przygotować we wszystko co przyjdzie na myśl a życie i tak to zweryfikuje. U nas np bardzo przydatny okazał się podgrzewacz do butelek, polecam nabyć, ale to już sama zobaczysz :)
DODAJ ODPOWIEDŹ