Gdzie kupie dobrej jakości kartony i taśmy samoprzylepne?

#2017-05-09 22:21:14 

KristoMonte

Użytkownik

Cześć, od jakiegoś czasu zajmuje się sprzedażą przez internet. Biznes idzie całkiem nieźle, mam sporo klientów. Mam jedynie problem z pakowaniem paczek, bo wysyłam dość ciężkie rzeczy ze szkła i drewna no i po prostu większość kartonów nie wytrzymuje obciążenia no i po prostu rozwalają się podczas transportu. To samo z taśmą, to w ogóle, często rozrywają mi się jeszcze podczas pakowania paczek. Wiecie, zależy mi, żeby moje produkty dochodziły do klientów w dobrym stanie. Możecie mi polecić coś trwałego, jakieś dobre kartony pakowe??
#2017-05-10 00:08:53 

WSercu

Użytkownik

No cześć, to fakt, to strasznie wkurzające jak przychodzi paczka w rozwalonym kartonie ;/
#2017-05-10 02:50:07 

zoidberg

Użytkownik

Hehe, specjalistką od kartonów jest Hanka Mostowiak, spytaj ją może coś Ci poleci…
#2017-05-10 04:01:19 

Inferno

Użytkownik

Hej, zgadzam się z Tobą, jak już wydasz na coś kasę, to fajnie dostać dobrze zabezpieczoną paczkę, ja sam prowadzę sklep internetowy, i też wysyłam dość ciężkie rzeczy, jakiś mały sprzęt AGD i też długo miałem problem z pakowaniem, bo często klienci dostawali lekko zarysowany sprzęt, bo karton się podarł. I w sumie dopiero niedawno znalazłem dobre kartony do pakowania na http://ebordi.pl/towar/lista/23/kartony. Serio polecam, kartony są z potrójnej tektury, są grube i porządne, fajne jest to, że można regulować ich rozmiar, cena też dość przystępna, ja jestem zadowolony
#2017-05-10 04:16:58 

Motor

Użytkownik

Hej, kojarzę firmę, kupiłam ich kartony pakowe jak się przeprowadzałam, potwierdzam, ich kartony przewiozły całą moją bibliotekę ;p
#2017-05-10 06:49:06 

KaliMali

Użytkownik

Witam, widzę, że problem kartonów już rozwiązałeś :) spoko, jeśli chodzi o taśmy samoprzylepne to ja od kilku lat korzystam z taśm ebordi.pl/towar/lista/18/tasmy-samoprzylepne.Są wytrzymałe i trwałe i mają duży wybór. Wiesz, nie tylko taśma samoprzylepna taka zwykła, ale też taśma metalizowana itp. No mówię, mają wielki wybór, więc myślę, że znajdziesz coś dla siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ