Zdrowe jedzenie na dowóz Warszawa – znacie coś?

#2017-05-17 01:51:21 

Fuzja

Użytkownik

Szukam miejsca w Warszawie, które dowozi zdrowe, domowe jedzenie. Nie chodzi mi o żadne wymyślne diety itp., ale takie „mamine” jedzenie, które nie rozwala żołądka, a jednocześnie jest smaczne. Znacie coś? Możecie coś polecić? Niestety w okolicy mojej pracy same fast foody, wiec muszę cos na dowóz.
#2017-05-17 02:24:50 

patrycjusz

Użytkownik

W stolicy coraz więcej ostatnio takich miejsc powstaje – mam wrazenie ze ludzie w końcu się obudzili i zrozumieli, że życie na pizzy i kebsie to jednak słaba opcja. Ja często zamawiam jedzenie na dowóz w Warszawie na tej stornie https://www.nalesnikarnia1.pl/dostawa , szczególnie gdy jestem w pracy bo można zamówić przez formularz więc całe biuro nie musi słuchać tego, co zamawiam na obiad ;)
#2017-05-17 03:48:50 

Motor

Użytkownik

ooo tego nie znałam, ja zazwyczaj zamawiam z restauracji która jest obok mojego biura ale tam nie maja nalesnikow wiec chyba się skusze i zamowie je sobie jutro na lunch
#2017-05-17 05:29:16 

Motor

Użytkownik

: Dziękuję za sugestie! Faktycznie spory wybór – i sałatki, i zupy, i naleśniki. Przynajmniej mi się nie znudzi, bo będę mogła zamawiać do pracy różne rzeczy żeby sobie trochę te lunche urozmaicić :) No i dowiozą mi do pracy, a to akurat teraz najważniejsze. Po tym jak obejrzałam te smakowite zdjęcia i nabrałam ochoty to się przestraszyłam, że może nie dowożą do mojego biura, ale sprawdziła w tym formularzu i dowożą na Wolę;)
#2017-05-17 06:45:11 

klikers

Użytkownik

No tak, faktycznie dowozą tylko w niektóre miejsca, ale można to łatwo sprawdzićna ich stronce. Ja akurat pracuje w centrum wiec problemów z dowozem nie ma nigdy raczej, ale oni dowoza tez w miejsca poza centrum (bo czasem też zamawiam to domu jak mi się gotowac nie chce ;)
#2017-05-17 07:21:15 

Motor

Użytkownik

No i miałam naleśniki na lunch :d
DODAJ ODPOWIEDŹ