Szkoła tańca we Wrocławiu w okolicach Starego Miasta?

#2017-05-18 01:26:17 

zoidberg

Użytkownik

Witam wszystkich. Szukam szkoły tańca jak w temacie ale zależy mi żeby było to blisko Starego Miasta. Chodzi o to że mieszkamy w tej okolicy i chciał bym żeby moje dziecko miało blisko. Znacie jakąś szkołę z tej okolicy?
#2017-05-18 03:24:45 

klikers

Użytkownik

Jest kilka takich miejsc tylko wszystko zależy w jakim wieku jest twoje dziecko. Jeżeli szukasz zajęć dla dzieci albo młodzieży to może być troszkę mniejszy wybór ale coś się powinno znaleźć ;)
#2017-05-18 05:16:34 

Dobra

Użytkownik

Jeżeli ma to byś szkoła tańca na Starym Mieście we Wrocławiu to polecam wejść na stronę http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/. Super zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży prowadzone przez przesympatyczne panie. W sumie nie wiem co więcej mogę dodać, musisz przyjść i się przekonać ;)
#2017-05-18 08:05:07 

zoidberg

Użytkownik

No w ciemno dziecka nie wyślę ale zanim to zrobię to chce znaleźć wszystkie szkoły w tej okolicy ;) Tak będzie mi najłatwiej podjąć właściwy wybór.
#2017-05-18 10:37:12 

Dobra

Użytkownik

W takim razie moja wiadomość prywatna powinna ci pomóc. Ostatnio robiłam bazę danych na temat obiektów sportowych w tej okolicy i akurat wysłałam ci wszystkie miejsca związane z tańcem jakie znalazłam ;) Powodzenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ