Gdzie mogę kupić dobre czujniki mikrofalowe? Polećcie coś.

#2017-05-24 01:03:49 

zoidberg

Użytkownik

Polecicie mi jakiś sklep dobry, w którym kupię czujniki mikrofalowe? Dobrze żeby same czujniki były też dobre, nie chce byle czego kupować, wolę zainwestować w coś porządnego, więc podrzucajcie mi tylko sprawdzone adresy jeśli możecie proszę, bo zależy mi przede wszystkim na jakości i niezawodności. Z góry dzięki, będzie fajnie jak mi pomożecie.
#2017-05-24 03:28:44 

Katastrofa

Użytkownik

Zajrzyj sobie pod ten link: http://orno-sklep.pl/czujniki-mikrofalowe-c-2_26.html. U nich kupisz czujniki mikrofalowe ruchu i też czujniki tego typu zmierzchu, żeby oświetlenie się samo automatycznie włączało, gdy robi się zbyt ciemno. Naprawdę dobre jakościowo produkty, fajne ceny i super obsługa.
#2017-05-24 06:18:51 

baletnica

Użytkownik

Prawda, zgadzam się w stu procentach, jeśli chodzi o firmę orno-sklep.pl to mogę szczerze polecać, bo dużo różnych rzeczy u nich kupowała i nigdy jeszcze na jakość nie narzekałam. Mega dobre produkty, fajne i nowoczesne czujniki mikrofalowe, funkcjonalne domofony i kamery do monitoringu. Także fajnie, bo można dużo rzeczy kupić w jednym miejscu i można mieć pewność, że naprawdę będą to dobre produkty :)
#2017-05-24 09:00:09 

Katastrofa

Użytkownik

Prawda, mają więcej produktów różnych, a nie tylko czujniki. O tym nie mówiłam, bo w sumie kolega nie pytał, więc uznałam, że go inne rzeczy nie interesują :P
#2017-05-24 09:11:41 

zoidberg

Użytkownik

No i w sumie masz rację, bo zależy mi typowo na czujnikach mikrofalowych. Mają ich tam sporo z tego co widzę, fajnie. A czy możecie mi powiedzieć jak u nich z obsługą klienta? Bo ja się na tych czujnikach znam jako tako, więc fajnie by było się czegoś od nich więcej dowiedzieć, można na to liczyć?
#2017-05-24 10:40:46 

baletnica

Użytkownik

Jak najbardziej. Kontakt z klientem jest ich bardzo mocną stroną, więc jeśli potrzebujesz jakiś informacji dodatkowych albo nie wie jaki czujnik byłby dla Ciebie najlepszy i który wybrać to oni na pewno Ci podpowiedzą, bez problemu :)
#2017-05-24 11:52:16 

Katastrofa

Użytkownik

Prawda, i w dodatku zrobią to w bardzo przystępny sposób, tak że zrozumiesz o czym mówią. Więc jeśli nawet byś się w ogóle nie znał na tym temacie to i tak sobie poradzisz i wszystko zrozumiesz.
DODAJ ODPOWIEDŹ