Dobry psycholog prowadzący terapię dla małżeństw w Poznaniu

#2017-05-25 01:18:53 

Fuzja

Użytkownik

Szukam dobrego psychologa specjalizującego się w terapiach dla małżeństw. Najlepiej żeby przyjmował w Poznaniu. Proszę o poważne odpowiedzi za które z góry serdecznie dziękuję.
#2017-05-25 01:40:56 

patrycjusz

Użytkownik

Nie bawiłbym się w psychologów tylko szczerze pogadał z mężem. Wszystko idzie obgadać i załatwić we dwoje tylko trzeba być szczerym i mieć na tę szczerość odwagę. Gdzie w tym wszystkim psycholog? Skoro są pewne blokady które uniemożliwiają komunikację to przy obcej osobie nagle znikną?
#2017-05-25 04:12:14 

patrycjusz

Użytkownik

Nie zgodzę się z tobą bo wiem co to porządna terapia dla małżeństw Poznań słynie z dobrych psychologów ale ja na twoim miejscu poszedłbym tu: http://martapiotrowska.pl/kryzys-zwiazku-terapia-dla-parmalzenstw/. Nie przesadzę jeśli napiszę że uratowała mi małżeństwo bo po latach bycia razem to już nie jest takie proste żeby zdobyć się na szczerość i pogadać. Życie nie jest biało-czarnym monolitem a o wiele bardziej subtelną i złożoną konstrukcją. Psycholog pomaga nie tylko odnaleźć wspólny język i wyłowić problemy ale także zrozumieć siebie i swoje motywacje.
#2017-05-25 06:36:41 

Fuzja

Użytkownik

Bardzo ładnie to napisałeś, aż chce się prosić o pozwolenie na cytowanie :P. Powiedz mi jak taka terapia wygląda oczywiście jeśli to nie tajemnica i chcesz o tym pisać.
#2017-05-25 07:49:53 

kinder

Użytkownik

Z tego co mi wiadomo od znajomych to nie ma jakiejś jednej ustalonej procedury. Wszystko zalezy od waszych potrzeb i etapu na jakim jesteście. Są pary które nawet nie mogą na siebie patrzeć wiec w ich przypadku musi wygladac to inaczej niz przy lekko pokłóconym małżeństwie.
#2017-05-25 10:23:06 

Fuzja

Użytkownik

Ok, już nie zawracam głowy, dzięki za posty :)
#2017-05-25 10:55:14 

kinder

Użytkownik

Bardzo proszę. Bądź pozytywnej myśli i trochę się postaraj a na pewno wszystko wróci do normy :)
DODAJ ODPOWIEDŹ