Opłaca się kupować na aukcjach komorniczych w Krakowie?

#2017-06-22 21:37:15 

patrycjusz

Użytkownik

Cześć! Chciałbym się dowiedzieć od osób które brały udział w aukcjach komorniczych czy opłaca się cokolwiek na nich kupować. Mam na myśli ceny jak i jakość oferowanych rzeczy. Proszę o jak najwięcej informacji za co z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
#2017-06-22 21:52:49 

Fuzja

Użytkownik

Tego typu licytacje nie są zbyt rozpowszechnione co już samo w sobie stanowi duży plus bo można za nieduże pieniądze dostać niemal wszystko. Pod wzgledem jakości są to normalne używane rzeczy. Ludzie czesto mówią że na aukcjach wszystko jest zdewastowane ale to nie prawda. Kilka razy nawet zdarzyło się że wystawiali nowe maszyny bo tak się potoczyły losy jakiegoś przedsiebiorcy ze nawet nie zdążył zaczacdziałalnosci. Najlepiej pójść i sprawdzić samemu jak to wygląda żeby wyrobić sobie pogląd.
#2017-06-23 00:46:12 

Motor

Użytkownik

A co tak w ogóle można tam dostać? Moja znajoma kupiłą tak mieszkanie, ty piszesz o maszynach, wiec jak to w końcu jest? Pytam bo też nie pogardziłabym mieszkaniem za połowe wartości.
#2017-06-23 01:53:50 

Fuzja

Użytkownik

Jest tak że można kupić wszystko co komornik komuś odebrał na poczet spłaty długów. Mogą to być mieszkania, samochody, biżuteria, czy sprzęty AGD tak właśnie wyglądają aukcje komornicze Kraków to dobra lokalizacja bo tutejsi komornicy mają naprawdę dużo ciekawych rzeczy, czasami nawet dzieła sztuki. Skoro szukasz mieszkania to na twoim miejscu kontaktowałabym się z komornikiem czy będzie coś takiego w najbliższym czasie organizowane - http://www.krakow-komornik.com.pl/kontakt/. Ewentualnie przejrzyj oferty już wystawione, moze coś sie znajdzie. Pozdrawiam.
#2017-06-23 02:42:51 

Motor

Użytkownik

Dziękuję, ale nie wchodzi mi ta strona, na pewno wszystko dobrze skopiowałaś? Odpisz proszę bo zależy mi na tym niesamowicie.
#2017-06-23 05:03:15 

Fuzja

Użytkownik

Dobrze skopiowałam ale spróbuj przez głownastrone – usuń to co po ukośniku albo wklej to - krakow-komornik.com.pl. Powinno pomóc. Rozumiem że ci zależy bo skoro jest okazja to trzeba ją wykorzystać, tym bardziej że nadal niewiele osób kwapi się do udziału w aukcjach.
#2017-06-23 08:02:02 

Motor

Użytkownik

Weszło! Bardzo doceniam że zechciałaś mi pomóc, dziękuję. Na pewno dam znać jak coś uda mi sieznaleść bo bede potrzebowała konsultacji co i jak zrobić żeby formalności pozałatwiać jak należy.
DODAJ ODPOWIEDŹ