Modele żaglowców w dużej skali – gdzie kupić?

#2017-06-27 19:31:46 

klikers

Użytkownik

Szukam sklepu modelarskiego z modelami żaglowców w dużej skali. Najlepiej firmy Artesania. Już kiedyś sklejałem ich model i wszysto było idealnie spasowane, także efekt koncowy był fantastyczny. Niestety oddałem ten model znajomemu w prezencie, a potrzebuje jakiegos efektownego dekoru do mojego nowego gabinetu i sobie pomyślałem własnie o żaglowcu w dużej skali. Podrzucicie namiary na sklep z modelami tej firmy.
#2017-06-27 21:19:10 

zoidberg

Użytkownik

Zajrzyj sobie na tę stronę http://agtom.eu/44-zaglowce. Masz tam od wyboru do koloru żaglowców różnych marek, w wielu różnych skalach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Osobiście modele żaglowców nigdy mnie nie przekonywały, wolę człogi i pojazdy wosjkowe z okresu drugiej wojny swiatowej, a tyhc w tym sklepie jest niemalże nieskonczona liczba. Kazdy ma jednak swój gust i jesli lubisz zaglowce to przy nich pozostań :)
#2017-06-27 22:30:17 

klikers

Użytkownik

Ja modele sklejam dla dekoracji i w tym sensie żaglowce wydają się najbardziej odpowiednie. Oczywiście modele czołgów też mogą fajnie wyglądać, ale to już inny rodzaj dekoracji, mniej reprezentacyjny jak dla mnie
#2017-06-28 00:55:49 

zoidberg

Użytkownik

Tak jak pisałem, każdy ma swój gust i bardzo dobrze. Wracając do tematu to w tym sklepie modelarskim Agtom znajdziesz też inne modele statków. Może zamiast żaglowca wybierzesz parowiec, albo wycieczkowiec? Te też mogą fantastycznie wyglądać w przeszklonej gablocie.
#2017-06-28 03:28:54 

Inferno

Użytkownik

Tez uwielbiam modele zaglowcow. Niestety pewna bariera jest cena i czas potrzebny do wykonczenia jednego modelu, dlatego moge pozwolic sobie na jeden, gora dwa takie modele w roku
#2017-06-28 04:05:34 

klikers

Użytkownik

No ceny są wysokie, dlatego szukałem sklepu, gdzie jest taniej. A tak na marginesie to już skorzystałem już z linka który podesłałaes, teraz czekam na paczkę z modelem:)
#2017-06-28 06:36:55 

zoidberg

Użytkownik

Spoko, cieszę się, że mogłem pomóc. My modelarze musimy trzymac się razem, bo niestety ale nasze grono jest coraz mniejsze.
#2017-06-28 08:02:29 

Inferno

Użytkownik

Fakt. Kiedys były kolka modelarskie, a teraz dzieciaki tylko smartfony i konsole. Nikt juz nie chce sklejac modeli poza starymi chlopami, takimi jak my ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ