Freestyle z piłką nożną – co o tym sądzicie?

#2017-07-31 06:47:31 

zoidberg

Użytkownik

Cześć. Ostatnio zainteresował mnie freestyle football, czyli sztuczki z piłką. Czy ktoś z Was miał może okazję trenować ten sport? Jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia?
#2017-07-31 08:37:41 

Inferno

Użytkownik

Ja nigdy nie trenowałem sztuczek z piłką, ale niedawno miałem okazję oglądac pokaz freestyle footballu na imprezie plenerowej zorganizowanej przez urzad gminy w mojej miejscowości. Przyznaję, że zrobiło to na mnie duże wrażenie.
#2017-07-31 08:46:59 

zoidberg

Użytkownik

A wiesz może, kto zorganizował te występy? Była tam mowa o tym, gdzie można trenować freestyle football?
#2017-07-31 11:28:47 

Inferno

Użytkownik

Z tego co się dowiedziałem, pokazy freestyle z piłką nożną wykonywał doświadczony freestylowiec, który pisze o sobie i swojej ofercie na stronie internetowej http://dawidpajor.com/. Oferuje on możliwość zorganizowania pokazów sztuczek z piłką na róznych wydarzeniach typu festyny, eventy sportowe i firmowe, otwarcia lokali, a nawet studniówki i wesela. Oprócz samego show oferuje też warsztaty, podczas których można nauczyc się niezbyt skomplikowanych trików.
#2017-07-31 12:52:20 

zoidberg

Użytkownik

No to nieźle. Chętnie zaprosze go na imprezę firmową, którą zamierzam wkrótce zorganizować. Być może wtedy nauczę się paru sztuczek, które będę mógl samodzielnie ćwiczyć.
DODAJ ODPOWIEDŹ