Poszukiwana kancelaria prawna prawa transportowego z Warszawy.

#2017-08-22 07:11:42 

PanAlbert

Użytkownik

Jak napisałem w temacie, szukam takiej kancelarii. Potrzebuję uzgodnić treść umów z przewoźnikami oraz z pracownikami, a niestety jestem początkujący w tej branży. Może znacie kogoś kto mi pomoże?
#2017-08-22 08:11:42 

KristoMonte

Użytkownik

No akurat takich specjalistów jest niewielu, bo branża ta działa nie tylko na terenie naszego kraju, ale też często zahacza o prawo europejskich krajów, a nawet o międzynarodowe. To już jest wyższy poziom, ale mam nadzieję, że kogoś odszukasz. Może warto skontaktować się z konkurencją i dowiedzieć się kto przygotowuje dla nich takie dokumenty?
#2017-08-22 09:10:57 

PanAlbert

Użytkownik

Niestety w branży konkurencyjne firmy raczej sobie nie pomagają. Mało tego, mogą nawet podkładać sobie kłody, więc wolę nie ryzykować. Wolelibyśmy skorzystać z pomocy jakiegoś szanowanego, doświadczonego prawnika.
#2017-08-22 10:19:57 

Atomowa

Użytkownik

Jeżeli potrzebna Ci kancelaria prawna prawa transportowego z Warszawy to naprawdę nie powinno być problemów ze znalezieniem takiej. Rozumiem, że to dość trudna dziedzina prawa, ale w końcu to Warszawa. Możesz też zapoznać się z informacjami na stronie http://www.sosnowskilegal.pl/obsluga-prawna-firm-transport-oraz-spedycja/ - to dość ciekawy tekst, a ponadto umieszczony na stornie kancelarii, która zajmuje się tego typu sprawami.
#2017-08-22 11:53:10 

PanAlbert

Użytkownik

Dobra, dam sobie radę, dzięki za wszelkie informacje!
DODAJ ODPOWIEDŹ