Pilnie potrzebny laryngolog dziecięcy z Bydgoszczy!

#2017-08-27 21:30:21 

atomówka

Użytkownik

Witam, pilnie poszulkuję laryngologa w Bydgoszy który od ręki przyjmie mnie z moim 10 miesięcznym maluchem, najlepiej prywatnie, ważne żeby miał dobry sprzęt i się znał. dzięki
#2017-08-27 22:53:14 

baletnica

Użytkownik

Może wystarczy wizyta u pediatry?
#2017-08-28 00:29:29 

zoidberg

Użytkownik

Dobry laryngolog dziecięcy w Bydgoszczy przyjmuje w tej przychodni http://www.implanty-bydgoszcz.eu/laryngolog-dzieciecy.html możesz sprawdzic czy będzie ci odpowiadał posiadany u nich sprzęt. Na wizyty nie trzeba się umawiać specjalnie wczesniej, więc na pewno zostaniesz z dzieckiem przyjęta szybko. Mój syn miał problem z tzw. trzecim migdałkiem więc też się umawialiśmy do nich na badania endoskopowe, jesli chodzi o posiadany sprzęt to naprawdę nie miałem żadnych zastrzeżeń.
#2017-08-28 03:08:45 

Dobra

Użytkownik

A co dokładnie dziecku dolega, badania zlecił pediatra czy to zapobiegliwe działanie?
#2017-08-28 06:07:53 

atomówka

Użytkownik

Pediatrę zaniepokoiło to że bobas tak często choruje na zapalenie ucha i zlecił jak najszybciej przeprowadzenie badania, na skierowaniu miałam że pilne, ale pilne dla naszej służby zdrowia to za dwa miesiące, a skoro zdrowie mojego dziecka jest na szali to nie będę przeciez tyle czekać, aż okaże się że moje dziecko niedosłyszy lub ma inne powikłania.
#2017-08-28 08:10:28 

Inferno

Użytkownik

No co ty mówisz, myslałem że kobiety w ciąży i dzieci chociaz są przyjmowane poza kolejkami. Moim zdaniem służba zdrowia powinna być prywatna, za większość badań i tak płaci się a prywatnie człowiek jest znacznie lepiej przyjmowany.
#2017-08-28 08:25:11 

Fuzja

Użytkownik

Co by nie mówić to macie rację. Na własnym przykładzie się o tym przekonałam, przeczytałam wpis i od razu wiedziałam żeby polecić ci lekarza świadczy usługi dla implanty-bydgoszcz.eu. Moja córeczka rozwijała się prawidłowo nie było żadnych przewlekłych chorób, pediatra tez niczego nie zauważył, ale w jak miała sześć miesięcy kiedy dziecko się najszybciej rozgląda zauważyłam że nie odwraca się w moją stronę kiedy do niej mówię, zgłaszałam to pediatrze, ale mnie zbył, więc poszłam na prywatną wizytę do laryngologa z tej przychodni i okazało się że dziecko niedosłyszy z uwagi na wrodzoną wadę słuchu, dzięki tej diagnozie mogliśmy podjąć dalsze leczenie i bardzo jestem lekarzowi za to wdzięczna.
DODAJ ODPOWIEDŹ