Modlitewnik do Ducha Świętego na pielgrzymkę - gdzie kupić?

#2017-09-06 05:40:22 

patrycjusz

Użytkownik

Czy możecie polecić jakiś sklep, który jest dobrze zaopatrzony w modlitewniki, a w szczególności w modlitewniki do Ducha Świętego? Idziemy na pielgrzymkę i chciałbym, żeby każdy z nas miał taki niezbędni ze sobą.
#2017-09-06 06:36:00 

Fuzja

Użytkownik

Wydaje mi się, że każdą ilość i to różnych modlitewników znajdziesz w wydawnictwojut.pl, gdzie sama kupowałam ponad 10 książek jako nagrody na konkurs z wiedzy religijnej. Zajrzyj i myślę, żę kupisz to co potrzebujesz.
#2017-09-06 07:51:47 

patrycjusz

Użytkownik

To wydawnictwo, które specjalizuje się w tego typu tematach, więc jak najbardzij modlitewników tam nie brakuje. Te o które pytasz są dostępne tutaj http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/do-ducha-swietego/ i z tego co wiem to modlitewnik do Ducha Świętego właśnie często do młodych ludzi trafia.
#2017-09-06 10:16:32 

WSercu

Użytkownik

Mody człowiek w pewnym wieku już wie na czym polega modlitwa i wie jak to robić. A jeśli nie to właśnie tego typu modlitewnitki w tym pomagają. Cieszę się, żę jest dostęp do takich książek i młodzi ludzie chcą do nich zaglądać. Jakby co to życzę przyjemnej pielgrzymi i jak najmniejszej ilości odcisków na stopach :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ