Szukam długiej sukienki wieczorowej. Macie może jakiś polecany sklep?

#2017-09-13 01:47:18 

Zocha<3

Użytkownik

Hej dziewczyny. Jestem zmuszona szukać w internecie sukienki wieczorowej i moje pytanie, znacie jakiś sklep gdzie mają jakieś ciekawe wzory w dobrej cenie? Zależy mi na tym żeby wymiary pokrywały się idealnie z tym co dostanę w paczce. Bardzo mi na tym zależy.
#2017-09-13 02:14:54 

per_liczka

Użytkownik

Wiesz, sukienki wieczorowe długie to ostatnio dość popularny temat ale sklep który ci polecam to ten ze strony https://prettyclever.pl/249-wieczorowe. Bardzo modne rzeczy tam mają i do tego naprawdę jakość jest powalająca. Ceny są różne w zależności czego szukasz. Naprawdę warto tam zajrzeć.
#2017-09-13 04:57:03 

PanAlbert

Użytkownik

Moja żona ostatnio robiła duże zakupy w sklepie internetowym i wysłałem ci link do tej strony. Wydaje mi się jednak że kupowanie takiej sukienki która musi naprawdę dobrze leżeć to nie lada wyzwanie. Wiele razy zdarzyło się że rozmiary są albo zawyżane albo zaniżane. Kwestia gdzie się kupuje.
#2017-09-13 07:35:48 

Fuzja

Użytkownik

Jak kupujesz w jakimś sprawdzonym sklepie internetowym to rzadko się zdarza żeby coś się nie zgadzało. Prędzej ktoś przy wysyłce się pomyli i da ci rozmiar większy niż to że sukienka sama w sobie będzie miała inne wymiary. Zamawiałam już tyle rzeczy przez internet że nie pytaj i nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło żeby coś wgl nie pasowało.
#2017-09-13 08:40:35 

Zocha<3

Użytkownik

Czyli tego sklepu mogę być pewna jeżeli chodzi o rozmiary? Znalazłam tam fajny model sukienki która idealnie mi pasowała do butów i kopertówki także chcę ją niedługo zamówić.
DODAJ ODPOWIEDŹ