Gdzie najlepiej kupić ortezę na bark?

#2017-09-19 01:27:49 

baletnica

Użytkownik

Cześć wszystkim. Mój ukochany uległ wypadkowi, po którym jest cały obolały, poobijany. Poleżał w szpitalu przez parę dni, miał badania i prześwietlenia, ale okazało się, że na szczęście obejdzie się bez operacji. Musi tylko odpoczywać, stosować w razie potrzeby tabletki przeciwbólowe, poza tym maść na stłuczenia oraz nosić ortezę na bark. Może też odciążyć się chodząc przy pomocy chodzika rehabilitacyjnego. Gdzie można kupić takie rzeczy?
#2017-09-19 03:10:27 

zoidberg

Użytkownik

Maść to najlepiej w aptece.
#2017-09-19 03:27:11 

baletnica

Użytkownik

Żartowniś. Sprawa jest poważna, więc takich postów także oczekuję. Chce pomóc narzeczonemu, bo cierpię, gdy on cierpi.
#2017-09-19 04:38:28 

PanAlbert

Użytkownik

Ja poleciłbym sklep internetowy Ortomedyczny. Znajdziesz tam i bark i chodzik, a także wiele innych sprzętów rehabilitacyjnych, które ułatwiają ćwiczenia i rekonwalescencję.
#2017-09-19 06:28:18 

KristoMonte

Użytkownik

Też miałem w jednym czasie kontuzję barku i kolana – najgorsze połączenie ever. Życzę dużo siły dla Twojego narzeczonego. Chodziki rehabilitacyjne w takiej sytuacji są wręcz zbawienne, ponadto łatwiej się poruszać z ich pomocą, aniżeli z kulami. Przez pierwsze kilka dni po kontuzji na pewno tak jest. Na stronie: https://www.ortomedyczny.pl/balkoniki-rehabilitacyjne-i-chodziki-c-7_12.html znajdziesz odpowiadający Ci produkt. Najlepszy jest chyba czterokołowy.
#2017-09-19 06:54:58 

KaliMali

Użytkownik

Współczuję. Orteza na bark to znajomy produkt dla mnie, ponieważ kilkukrotnie musiałem go stosować, nie tylko po operacji, ale także przy drobnych kontuzjach lub przy bólu. Ortezę także znajdziesz w sklepie internetowym, o którym wspominali koledzy powyżej. Ten link: https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-bark-obojczyk-ramie-c-5_9.html przekieruje Cię bezpośrednio do listy ortez dostępnych w sklepie.
#2017-09-19 07:52:05 

Fuzja

Użytkownik

Ja też trafiłam przypadkiem na ten sklep i od tamtej pory zawsze robię tam zakupy. Duży wybór. Ja kupowałam akurat ortezę na kolano, ale chyba wszystkie ortezy są podobnie wykonane, z podobnego materiału, jedynie przeznaczeniem się różnią.
DODAJ ODPOWIEDŹ