Bransoletki z charmsem nadal w modzie?

#2017-10-16 05:53:50 

Katastrofa

Użytkownik

Hej! Uwielbiam bransoletki z charmsem, moim zdanim to niesamowita biżuteria która oddaje indywidualność każdej kobiety :) A wy co myślicie o charmsach? W dalszym ciągu modne czy już wyparte przez wszechobecne celebrytki?
#2017-10-16 06:08:32 

WSercu

Użytkownik

Charmsy są zdecydowanie fantastyczne! Jestem typem obieżyświata i z każdego miejsca w którym byłam przywoziłam ze sobą jeden. Taka pamiątka wyzwala moc wspomnień, a to jest bezcenne. Także jeśli pytasz czy charmsy są modne, powiem że jak najbardziej TAK.
#2017-10-16 06:48:02 

zoidberg

Użytkownik

A mógłby ktoś powiedzieć co to dokładnie jest ten cały charms, bo moja dziewczyna wymyśliła żebym jej kupił bransoletkę z charmsem, a ja nawet nie wiem czego szukać.
#2017-10-16 07:48:16 

Katastrofa

Użytkownik

Charms to jest zawieszka, którą się doczepia do bransoletki. Może mieć różne kształty, kolory, kamienie itp. Bardzo ładne bransoletki z charmsem i niedrogo można upolować tutaj https://myness.pl/pl/c/Kamienie-naturalne/2178371, myślę, że jeśli ma to być prezent dla ukochanej, to warto jest wybrać coś co będzie się jej kojarzyło z tobą lub wspólnie spędzonymi chwilami. Wiesz z charmsami jest tak, że można je różnie łączyć na bransoletce, zdejmować, coś dodawać, według własnego uznania, także zbuduj jej baze którą później będziecie razem uzupełniać :)
#2017-10-16 09:43:59 

baletnica

Użytkownik

Dla mnie charmsy to miłość, niezależnie od tego czy sa modne czy nie. Uwielbiam spersonifikowaną biżuterię. Chociaż celebrytki też są ok.
#2017-10-16 10:05:38 

Zocha<3

Użytkownik

Oj każdy nosi co mu się podoba, ja mam w swojej szkatułce i jedno i drugie i w zależności od ubioru sobie dobieram co pasuje.
#2017-10-16 12:52:04 

Fuzja

Użytkownik

A na 18-stkę koleżance myślicie że lepiej jest kupić bransoletkę z celebrytką czy charmsem, nie znam się na modzie i nie wiem co jest obecnie sztos?
#2017-10-16 13:42:52 

baletnica

Użytkownik

Hmm, może dobrze byłoby podpytać koleżankę co woli. Chociaż może znając gust koleżanki i widząc co nosi to wpadnie ci coś stąd w oko https://myness.pl/pl/c/Srebro-925/2178373, ostatnio zamawiałam tam dla kumpeli biżuterię, była to srebrna bransoletka celebrytka z serduszkiem ażurowo wyciętym i grawerem “best friends forever”. Myślę, że to byłby świetny prezent, ewentualnie gdybyście nie były tak zżyte to do wyboru są również celebrytki w innych kształtach srebrne lub pozłacane.
DODAJ ODPOWIEDŹ