Czy dobre opinie o Adidas Tubular nie są przesadzone?

#2019-03-08 12:12:33 

baletnica

Użytkownik

Chciałam kupić sobie nowe Adidasy i wpadły mi w oko te Tubular. Wszyscy piszą, jakie to one są super wygodne, modne i tak dalej. Czy to nie są naciągane opinie, zeby uzuasadnic wysoka cene tego modelu?
#2019-03-08 14:05:02 

Katastrofa

Użytkownik

a kto cie zmusza, zeby je kupowac, jak szkoda ci na nie kasy to wybierz inne
#2019-03-08 15:02:59 

zoidberg

Użytkownik

Gdyby interesowały Cię nie tylko Adidasy, ale na przykład również Nike sklep z butami sportowymi w jakies większej galerii mozeby być dobrym miejscem by poprzymierzac kilka roznych modeli butow, zeby się upewnic, ktore z nich są dla ciebie najbardziej wygodne. Sugerowanie się opiniami innych nie zawsze ma sens. W każdym większym miescie są galerie z Adidasami czy Nike zreszta sklep interenowy tez moze byc dobrym miejscem do poszukani wymarzonych butów
#2019-03-08 17:37:16 

baletnica

Użytkownik

ja moge polegac tylko na necie, do galerii mam za daleko i zbyt czesto tam nie jezdze
#2019-03-08 18:27:22 

Dobra

Użytkownik

Moim zdaniem Adidas Tubular opinie porządnie wykonanych i wygodnych butów ma w pełni zasłużoną. Buty rzeczywiście są bardzo lekkie, do tego mają ciekawie wyprofilowaną podeszwę, przez co wydaja się niepowtarzalne i na pewno są bardzo modne. Co do ceny, to tutaj masz linka, ktory moze Cie zainteresować https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-tubular-shadow/ z jedną z wersji Tubularów damskich, w nieco obniżonej cenie. W tym sklepie znajdziesz tez inne wersje Adidasów, także poprzeglądaj, może trafisz na coś, co Ci się spodoba.
#2019-03-08 18:57:00 

baletnica

Użytkownik

no i to się nazywa pozytywne podjeście:) dzieki za informacje i linka, na pewno skorzystam, w zasadzie już skorzystałam:)
DODAJ ODPOWIEDŹ